spat

Doprava a platba

Cena dopravy pre Slovenskú republiku:

Kuriérska služba DPD:  4,90 €
Objednaný tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej služby DPD na Vami uvedenú dodaciu adresu na druhý deň po odoslaní. Deň pred odoslaním objednávky budete informovaný emailom. Po odoslaní zásielky dostanete SMS o predpokladanom termíne doručenia. Ak Vám termín nevyhovuje, môžete zmeniť deň doručenia, adresu doručenia, alebo nechať si doručiť zásielku do odberného miesta Pickup, kde bude uložená po dobu 7 dní.

Cena platby za tovar pre Slovenskú republiku:

Platba vopred na náš bankový účet:  Zadarmo
Po odoslaní objednávky a potvrdení emailom s textom "Objednávka je pripravená na úhradu" uhradíte príslušnú čiastku prevodom na náš bankový účet najneskôr do 3 dní od objednávky. Nezabudnite uviesť variabilný symbol Vašej objednávky, alebo vaše meno. Ihneď po zaregistrovaní úhrady na našom účte vám tovar odošleme.

Platba dobierkou pri prevzatí tovaru:  1,60€
Za tovar zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri prevzatí tovaru.

Osobný odber tovaru na v našej predajni: Zadarmo
Osobný odber a platba v našej predajni TOPHUDBA, Vajanského námestie 13, Banská Bystrica

 

Cena dopravy pre Českú republiku:

Kuriérska služba DPD:  16 €
Do ČR zasielame iba zaplatený tovar. Po odoslaní objednávky a potvrdení emailom s textom "Objednávka je pripravená na úhradu" uhradíte príslušnú čiastku prevodom na náš bankový účet najneskôr do 3 dní od objednávky. Nezabudnite uviesť variabilný symbol Vašej objednávky, alebo vaše meno. Ihneď po zaregistrovaní úhrady na našom účte vám tovar odošleme. Objednaný tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej služby DPD na Vami uvedenú dodaciu adresu. Deň pred odoslaním objednávky budete informovaný emailom.

Dnes je 20.január 2022, meniny má Dalibor, zajtra Vincent
+421 910 604 208
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Súhlasíte s ich uložením? Viac informácií